Ana Sayfa Facebook Linkedin Instagram  

Faaliyet Alanlarımız

Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağımızı etkin bir şekilde genişletmek iş önceliklerimizi arasında gelmektedir. 

LABER,  yönlendirme tabelaları, levhaları, bilgilendirme levhaları, tanıtım, kimliklendirme ve işaretlendirme levhaları ve panoları gibi konularda proje esaslı çalışmaktadır. LABER Türkiye genelinde, birçok şehirde farklı alan ve yapılarda iç ve dış mekân yönlendirme, kurumsal tabela sistemleri ve bilgilendirme tabelaları gibi projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir.

Başlıca faaliyet alanımız hastane yönlendirme tabelalarıdır. Bununla birlikte Üniversite, Metro, Havaalanı, Fuar, Tatil Köyü, Otel, Banka, Fabrika, İş merkezi, AVM, Yerleşke ve Kampüs gibi resmi ve özel binaların ışıklı-ışıksız ve iç mekan dış mekan yönlendirme tabelalarının imalat ve montajını da projelerine uygun olarak başarı ile üstlenmekteyiz.

LABER her müşterisine özel imalat oda isimliği, kapı isimliği, levhası, tabelası, kapı yönlendirme, oda tabelası, kat tabelası, panosu, kat enformasyon tabelası, alüminyum kapı isimliği, plexiglass kapı isimliği, lazer kesim isimlik, modüler bombeli kapı isimliği, mıknatıslı kapı isimliği, ahşap kapı isimliği, asetatlı kapı isimliği, bahçe yönlendirme tabelası, kat panosu, askılı yönlendirme levhaları, hasta oda numaralığı, oda numaralığı, hasta başı figürleri gibi levhaların imalat ve montajını yapan bir firmadır.

LABER mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi engelli yönlendirme, engelli yürüyüş yolu, braille alfabesi tabalelaları ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlar, uygular ve üretir.

LABER ayrıca ledli tabela, ışıklı kutu harf tabela, alüminyum oyma tabela, alümünyum kompozit tabela, dekupe tabela ,paslanmaz krom harf tabela, pleksi harf tabela gibi dış mekan ledli tabelaların imalatlarını türkiye de bir ilke imza atarak garanti süresini 3 yıla çıkarmıştır.