Ana Sayfa Facebook Linkedin Instagram  

Hakkımızda

2003 yılında reklam sektöründe faaliyet göstermek için Ankara’da kurulan LABER REKLAM, kısa sürede tabela imalat ve montaj alanını genişleterek kamu kurumları ve müteahhit firmaların reklam, tabela ve mimari yönlendirme tabelaları konusunda çözüm ortaklığını başarıyla üstlenmiştir.

LABER, Türkiye’nin her şehrinde yönlendirme ve tabela projesi üstlenmiştir.Hızlı büyümesini bugün de aynı kararlılıkla sürdüren LABER Mimari Yönlendirme ve Tabela Sistemleri,  iç ve dış mekan yönlendirme tabelalarının imalat ve montajı konusunda faaliyet göstermektedir. Yönlendirme tabelalarının yanı sıra, ışıklı ışıksız tabelalar, panolar, ledli tabelalar, kutu harf tabelaları, engelli yürüyüş yolları ve Braille alfabeli tabela imalat ve montajını da projelerine uygun yapmaktadır. 2008 yılından itibaren her yıl yeni model kapı isimliği ve yönlendirme sistemi geliştiren LABER sürekli yenilik prensibini benimseyerek sektörde hep bir adım önde olmuştur.

LABER, 2016 yılında imalat alanlarını genişletmek amacı ile 13 yıldır faaliyet gösterdiği binadan Ostim Organize Sanayi Bölgesindeki yeni hizmet binasına taşınmıştır. Sektördeki pazar payını her geçen gün artıran LABER, Türkiye’de özellikle Hastane Yönlendirme Tabelaları sektöründe ilk tercih olmuş ve diğer alanların tabela ve yönlendirme konusunda da ilk tercih olma hedef ve prensibiyle hareket etmektedir. Kuruluşundan bu yana hep ilklere imza atan LABER yeni ürünleri ile sektörde farklılık yaratan bir markadır.